produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Meble wewnątrz


Drewniane meble w naszych domach są narażone na zadrapania i zarysowania,
które przeważnie wynikają ze zwykłego użytkowania. Ale nawet jak ich wygląd pozostawia
wiele do życzenia, to nie trzeba ich od razu wymieniać. Warto pomyśleć o ich
samodzielnym odnowieniu. Pomogą w tym produkty Altax,
dzięki którym zyskasz trwałą satysfakcję!

Przypadkowe kopnięcia i szturchnięcia, gorące naczynia, rozlane napoje oraz nieograniczona pomysłowość dzieciaków. To tylko kilka przykładów pokazujących ile rzeczy może mieć wpływ na wygląd mebli w naszych domach. Na szczęście bardzo prosto można je odnowić oraz zmienić ich kolor, nadając wnętrzu zupełnie nowego charakteru.

 

Jak dbać o meble wewnątrz?

Jeżeli chcemy podkreślić rysunek drewna, to najlepszym wyborem będzie Lakierobejca Szybkoschnąca do Wnętrz. Natomiast jeżeli chcemy zmienić kolor świetnym rozwiązaniem będą farby do renowacji mebli Viva Home!, które posiadają w swojej palecie aż 20 kolorów i które doskonale sprawdzą się zarówno przy meblach drewnianych, jak i z płyty MDF czy metalu. Jeśli chcemy zachować rysunek drewna, warto użyć Szybkoschnącego lakieru do wnętrz. Trwała i niezawodna metamorfoza wnętrza przy jednoczesnej ochronie przed zarysowaniami na długi czas!

Ochrona-w-srodku_Meble-wewnatrz

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Czym pomalować łóżeczko dziecięce?
Odnawianie mebli – krok po kroku

Masz wątpliwości?

Gdzie można zobaczyć kolory produktów Altax na żywo?
+ -

Kolory wszystkich naszych produktów można zobaczyć na wzornikach lub wymalowaniach w sklepach i marketach stacjonarnych posiadających w ofercie nasz asortyment. Kolory w internecie należy traktować jedynie poglądowo, gdyż każdy monitor może być inaczej skalibrowany i na każdym kolor może wyglądać trochę inaczej.

Dlaczego kolor farby po otwarciu puszki różni się od tego na wzorniku?
+ -

Często tak się zdarza, ponieważ zawarte w farbach pigmenty osiadają na dnie – dlatego pierwszą czynnością po otwarciu puszki powinno być jej delikatne, dokładne wymieszanie.
Należy pamiętać także o tym, że farby wodne zmieniają kolor podczas schnięcia – zaraz po nałożeniu są jaśniejsze, a podczas schnięcia lekko ciemnieją.

Czy można mieszać ze sobą produkty Altax?
+ -

Tak, ale można ze sobą mieszać tylko te same produkty w różnych wersjach kolorystycznych, np. można wymieszać Altax Impregnat dekoracyjny w kolorze „dąb” z Altaxem Impregnatem dekoracyjnym w kolorze „heban”. Nigdy nie wolno mieszać ze sobą dwóch różnych produktów.