TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Meble dziecięce


Każdy rodzic wie, że w dziecku w pewnym momencie budzą się duże
zdolności artystyczne. Nadmiar malarskiej ekspresji czasem się objawia
w formie rysunków oraz innych, artystycznych instalacji na meblach.
Czasem wystarczy takie mebelki umyć i po kłopocie.
Niestety bywa też, że zniszczenia są stałe.

Wyobraźnia naszych kochanych szkrabów nie zna granic. Jeżeli w dziecięcym pokoju znajdują się drewniane meble, to z dużym prawdopodobieństwem należy założyć, że maluchy szybko zaczną się nimi interesować. Takie elementy wystroju są szczególnie narażone na zadrapania i zarysowania.

 

Jak dbać o meble dziecięce?

Najlepiej sobie poradzi Altax Szybkoschnący Lakier do wnętrz. Szybko schnie i ma delikatny zapach,  więc jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. A jeżeli chcemy nadać meblom nowy charakter i przemalować je na inne kolory, to świetnym pomysłem będzie użycie Lakierobejcy Szybkoschnącej (podkreślenie rysunku drewna) lub Farby do drewna, MDF i laminatów do wnętrz (typowe kryjące wykończenie).

Ochrona-w-srodku_meble-dzieciece-txt

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Czym pomalować łóżeczko dziecięce?

Masz wątpliwości?

Jakiego pędzla użyć do nakładania produktów Altax?
+ -

Do produktów na bazie benzyny należy użyć naturalnych pędzli do produktów rozpuszczalnikowych, a do produktów wodnych należy użyć pędzli syntetycznych. Pamiętajmy, że im lepsza jakość pędzla, tym łatwiejsze malowanie i ładniejszy efekt końcowy.