TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Płoty lamelowe


Estetyczne oraz funkcjonalne płoty lamelowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Są niedrogie, lekkie, proste w montażu oraz dostępne w każdym markecie budowlanym.
Takie ogrodzenie stanowi ozdobę naszego domu, jednak warto pamiętać o właściwej pielęgnacji,
szczególnie po zimie. Na szczęście z produktami Altax masz pewność, że płot lamelowy
zostanie odpowiednio zabezpieczony na lata.

Czym właściwie jest płot lamelowy? To gotowe, przygotowane do montażu przęsła ogrodzeniowe wypełnione deskami ułożonymi na różne sposoby, najczęściej pionowo, poziomo lub ukośnie. Ogrodzenie zapewnia prywatność na posesji i ochronę przed wiatrem, a dzięki swojej lekkości łatwo się je montuje. Natomiast użyte w konstrukcji drewno doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu, przeważnie wykonanymi również z tego surowca.

 

Jak zadbać o płoty lamelowe?

Do odpowiedniej pielęgnacji płotów lamelowych najlepiej nadają się produkty Altax, dzięki którym zyskasz pewność, że twoje ogrodzenie zachowa swoją estetykę na lata. Co wybrać? Na drewno surowe należy najpierw nałożyć Impregnat gruntujący Altax, a następnie można nałożyć impregnat dekoracyjny np. Altax Jedna Warstwa bądź Impregnat Żywiczny. Pielęgnacja płotów lamelowych z Altaxem to trwała satysfakcja!

Ochrona-na-zew_ploty-lamelowe-txt

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Czym zabezpieczyć drewniane ogrodzenie?

Masz wątpliwości?

Czy trzeba szlifować starą warstwę przed jej odnowieniem?
+ -

Jeżeli stara powłoka nie złuszczyła się, nie popękała i jest tylko wypłowiała, to można ją dokładnie umyć, wysuszyć i nanieść 1-2 warstwy produktu, za pomocą którego chcemy przeprowadzić renowację.

Jeżeli stara powłoka popękała i złuszczyła się, to należy ją przeszlifować, usuwając jej luźne cząstki i dopiero wtedy dokładnie umyć/odpylić oraz wysuszyć – po takim zabiegu możemy ją pomalować.

Czy można nałożyć dwie warstwy Impregnatu Jedna Warstwa?
+ -

Tak, można. Należy jednak zachować odstęp 4 godzin pomiędzy warstwami.