TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Meble wewnątrz


Drewniane meble w naszych domach są narażone na zadrapania i zarysowania,
które przeważnie wynikają ze zwykłego użytkowania. Ale nawet jak ich wygląd pozostawia
wiele do życzenia, to nie trzeba ich od razu wymieniać. Warto pomyśleć o ich
samodzielnym odnowieniu. Pomogą w tym produkty Altax,
dzięki którym zyskasz trwałą satysfakcję!

Przypadkowe kopnięcia i szturchnięcia, gorące naczynia, rozlane napoje oraz nieograniczona pomysłowość dzieciaków. To tylko kilka przykładów pokazujących ile rzeczy może mieć wpływ na wygląd mebli w naszych domach. Na szczęście bardzo prosto można je odnowić oraz zmienić ich kolor, nadając wnętrzu zupełnie nowego charakteru.

 

Jak dbać o meble wewnątrz?

Jeżeli chcemy podkreślić rysunek drewna, to najlepszym wyborem będzie Lakierobejca Szybkoschnąca do Wnętrz. Natomiast jeżeli chcemy zmienić kolor, świetnym rozwiązaniem będzie Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz, która posiada w swojej palecie aż 11 kolorów. Jeśli chcemy zachować rysunek drewna, warto użyć Szybkoschnącego lakieru do wnętrz. Trwała i niezawodna metamorfoza wnętrza przy jednoczesnej ochronie przed zarysowaniami na długi czas!

Ochrona-w-srodku_Meble-wewnatrz

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Czym pomalować łóżeczko dziecięce?
Odnawianie mebli – krok po kroku

Masz wątpliwości?

Gdzie można zobaczyć kolory produktów Altax na żywo?
+ -

Kolory wszystkich naszych produktów można zobaczyć na wzornikach lub wymalowaniach w sklepach i marketach stacjonarnych posiadających w ofercie nasz asortyment. Kolory w internecie należy traktować jedynie poglądowo, gdyż każdy monitor może być inaczej skalibrowany i na każdym kolor może wyglądać trochę inaczej.

Dlaczego kolor farby po otwarciu puszki różni się od tego na wzorniku?
+ -

Często tak się zdarza, ponieważ zawarte w farbach pigmenty osiadają na dnie – dlatego pierwszą czynnością po otwarciu puszki powinno być jej delikatne, dokładne wymieszanie.
Należy pamiętać także o tym, że farby wodne zmieniają kolor podczas schnięcia – zaraz po nałożeniu są jaśniejsze, a podczas schnięcia lekko ciemnieją.

Czy można mieszać ze sobą produkty Altax?
+ -

Tak, ale można ze sobą mieszać tylko te same produkty w różnych wersjach kolorystycznych, np. można wymieszać Altax Impregnat dekoracyjny w kolorze „dąb” z Altaxem Impregnatem dekoracyjnym w kolorze „heban”. Nigdy nie wolno mieszać ze sobą dwóch różnych produktów.