TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Inna przestrzeń


Niektórzy z góry wiedzą, w jakim stylu będzie utrzymane wnętrze domu. Inni potrzebują inspiracji
lub lubią ciągłe zmiany, jednak drewniane dodatki dodają ciepła, przytulności oraz
naturalności każdemu wnętrzu. Tego rodzaju dekoracje oraz inne elementy
są jednak narażone na zniszczenia związane z  codziennym użytkowaniem.
Jeżeli zależy ci na uzyskaniu trwałej satysfakcji wypróbuj produkty Altax.

Drewniane półki, regały, doniczki, ramy od obrazów czy luster – te wszystkie elementy doskonale się prezentują w każdym domu, ale niestety z czasem mogą się na nich pojawić zarysowania, odpryski lub inne zniszczenia. Szczególnie kiedy w domu są dzieci oraz zwierzęta. Czy istnieje trwały i pewny sposób na ich renowację?

 

Jak dbać o dodatki w domu?

Najlepiej sięgnąć po Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz! To farba dla osób, które w niezawodny i pewny sposób chcą odświeżyć lub zmienić wygląd dowolnego, drewnianego elementu w domu. Z mocnym kryciem, delikatnym zapachem oraz szybkim schnięciem. Łatwo, przyjemnie i z pięknym efektem!

Ochrona-w-srodku_inna-przestrzene-txt

Masz wątpliwości?

Dlaczego kolor farby po otwarciu puszki różni się od tego na wzorniku?
+ -

Często tak się zdarza, ponieważ zawarte w farbach pigmenty osiadają na dnie – dlatego pierwszą czynnością po otwarciu puszki powinno być jej delikatne, dokładne wymieszanie.
Należy pamiętać także o tym, że farby wodne zmieniają kolor podczas schnięcia – zaraz po nałożeniu są jaśniejsze, a podczas schnięcia lekko ciemnieją.

Czy można mieszać ze sobą produkty Altax?
+ -

Tak, ale można ze sobą mieszać tylko te same produkty w różnych wersjach kolorystycznych, np. można wymieszać Altax Impregnat dekoracyjny w kolorze „dąb” z Altaxem Impregnatem dekoracyjnym w kolorze „heban”. Nigdy nie wolno mieszać ze sobą dwóch różnych produktów.