TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Drzwi drewniane


Drzwi wewnętrzne są jednym z najczęściej używanych elementów każdego domu.
Codziennie są wielokrotnie otwierane oraz zamykane, przez co wyjątkowo
narażone na zniszczenia. Warto zadbać, by zawsze świetnie się prezentowały.
Jeżeli zależy ci na trwałym efekcie wypróbuj produkty Altax.

Kiedy drzwi zaczynają przejawiać oznaki zniszczenia związanego z normalnym użytkowaniem, często myślimy o ich wymianie na nowe. Okazuje się, że samodzielna renowacja z Altaxem to gwarancja  trwałej satysfakcji na lata. I co ważne – odnowienie może przynieść zaskakujące rezultaty pozytywnie wpływające na wygląd całego domu.

 

Jak dbać o drzwi drewniane?

Przy renowacji doskonałym wyborem będzie Altax Szybkoschnący Lakier do wnętrz, który szybko schnie, ma delikatny zapach i zachowuje rysunek drewna. Natomiast jeżeli myślimy o zmianie koloru drzwi, to najlepiej sprawdzi się Lakierobejca szybkoschnąca (zachowa rysunek drewna i nada mu kolor) lub Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz (która zakryje rysunek drewna i nada mu kryjący kolor). Pewnie,  niezawodnie i na lata!

Ochrona-w-srodku_drzwi-drewniane-txt

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak odświeżyć futrynę?
Jak odnowić drzwi w domu?

Masz wątpliwości?

Czy Emalię Szybkoschnącą można użyć na zewnątrz?
+ -

Altax Emalia Szybkoschnąca jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Na zewnątrz najlepiej użyć Altaxu Emalii Supertrwałej.

Jakiego pędzla użyć do nakładania produktów Altax?
+ -

Do produktów na bazie benzyny należy użyć naturalnych pędzli do produktów rozpuszczalnikowych, a do produktów wodnych należy użyć pędzli syntetycznych. Pamiętajmy, że im lepsza jakość pędzla, tym łatwiejsze malowanie i ładniejszy efekt końcowy.