TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Ościeżnice i futryny


Podczas przeprowadzania remontu w naszych domach często wymieniamy wewnętrzne drzwi.
Demontaż, a następnie instalacja nowych futryn i ościeżnic może być uciążliwa,
a nie zawsze trzeba je wymieniać. Przeważnie wystarczy te elementy jedynie odnowić.

Wymiana ościeżnic i futryn wymaga dużo pracy, nie jest też przyjemna dla naszego portfela. Dlaczego więc nie zrobić tego skuteczniej i trwalej dopasowując stare ościeżnice i futryny do nowych drzwi? Z produktami Altax zyskujesz pewność, że to się uda!

 

Jak dbać o ościeżnice i futryny?

Jeśli chcemy zachować naturalny kolor drewna, należy sięgnąć po Szybkoschnący lakier Altax. W celu zachowania rysunku drewna i nadania mu innego koloru warto użyć Szybkoschnącej lakierobejcy do wnętrz Altax. Do drzwi i ościeżnic z innych materiałów warto zastosować Farbę do drewna, MDF i laminatów do wnętrz.

Ochrona-w-srodku_oscieznice-futryny

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak odświeżyć futrynę?
Jak odnowić drzwi w domu?

Masz wątpliwości?

Gdzie można zobaczyć kolory produktów Altax na żywo?
+ -

Kolory wszystkich naszych produktów można zobaczyć na wzornikach lub wymalowaniach w sklepach i marketach stacjonarnych posiadających w ofercie nasz asortyment. Kolory w internecie należy traktować jedynie poglądowo, gdyż każdy monitor może być inaczej skalibrowany i na każdym kolor może wyglądać trochę inaczej.

Gdzie kupić produkty Altax?
+ -

Sklepy, w których dostępne są nasze produkty znajdują się na stronie Gdzie kupić? Jednak, nie wszystkie sklepy posiadają w sprzedaży cały nasz asortyment, dlatego warto zadzwonić do takiego sklepu i upewnić się, że mają produkt, który nas interesuje.

Jakiego pędzla użyć do nakładania produktów Altax?
+ -

Do produktów na bazie benzyny należy użyć naturalnych pędzli do produktów rozpuszczalnikowych, a do produktów wodnych należy użyć pędzli syntetycznych. Pamiętajmy, że im lepsza jakość pędzla, tym łatwiejsze malowanie i ładniejszy efekt końcowy.