TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Boazeria


Drewniana, dekoracyjna okładzina ścian była niezwykle popularna
w latach 80. oraz 90. ubiegłego wieku. Teraz moda na boazerie wraca świetnie
wpasowując się we wnętrza w stylu skandynawskim, rustykalnym lub industrialnym.
Niestety, bez odpowiedniej pielęgnacji tego rodzaju wykończenie może zacząć
szpecić nasze domy. Na szczęście z produktami Altax zyskujesz  trwałą satysfakcję!

Boazeria może doskonale wyglądać nie tylko w przedpokoju. Odpowiednio dobrane deski podniosą  atrakcyjność kuchni, sypialni czy łazienki, dodając tym przestrzeniom element naturalności i przytulności. I to nieprawda, że tylko nowa boazeria wygląda dobrze. Nawet starsze drewno można trwale i niezawodnie odnowić.

 

Jak dbać o boazerię?

Jeżeli chcemy podkreślić rysunek drewna, to najlepszym wyborem będzie Lakierobejca Szybkoschnąca do Wnętrz. Natomiast jeżeli chcemy zmienić kolor, świetnym rozwiązaniem będzie Farba do drewna, MDF i laminatów do wnętrz, która posiada w swojej palecie aż 11 kolorów. Jeśli chcemy zachować rysunek drewna, warto użyć Szybkoschnącego lakieru do wnętrz. Szybka i efektowna metamorfoza wnętrza przy jednoczesnej ochronie przed zarysowaniami na długi czas!

Ochrona-w-srodku_boazeria-txt

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak odnowić boazerię?

Masz wątpliwości?

Gdzie można zobaczyć kolory produktów Altax na żywo?
+ -

Kolory wszystkich naszych produktów można zobaczyć na wzornikach lub wymalowaniach w sklepach i marketach stacjonarnych posiadających w ofercie nasz asortyment. Kolory w internecie należy traktować jedynie poglądowo, gdyż każdy monitor może być inaczej skalibrowany i na każdym kolor może wyglądać trochę inaczej.

Dlaczego kolor farby po otwarciu puszki różni się od tego na wzorniku?
+ -

Często tak się zdarza, ponieważ zawarte w farbach pigmenty osiadają na dnie – dlatego pierwszą czynnością po otwarciu puszki powinno być jej delikatne, dokładne wymieszanie.
Należy pamiętać także o tym, że farby wodne zmieniają kolor podczas schnięcia – zaraz po nałożeniu są jaśniejsze, a podczas schnięcia lekko ciemnieją.

Czy można mieszać ze sobą produkty Altax?
+ -

Tak, ale można ze sobą mieszać tylko te same produkty w różnych wersjach kolorystycznych, np. można wymieszać Altax Impregnat dekoracyjny w kolorze „dąb” z Altaxem Impregnatem dekoracyjnym w kolorze „heban”. Nigdy nie wolno mieszać ze sobą dwóch różnych produktów.