TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Malowanie i lakierowanie mebli dla dzieci


 

Drewniane meble dla dzieci to ładny element wystroju dziecięcego pokoju. Jeśli mamy stare mebelki, które wymagają jedynie odnowienia, to z łatwością zrobimy to samodzielnie. Dzięki temu będziemy mogli zdecydować na jakie kolory pomalować drewniane meble dziecięce i dopasować je do pozostałych elementów dziecięcego pokoju. Wybierając ulubione odcienie naszych pociech na pewno sprawimy im frajdę.


Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego meble w pokoju dziecięcym w szczególny sposób narażone są na zarysowania. Warto je odpowiednio zabezpieczyć stosując lakiery do drewna np. Szybkoschnący Lakier do wnętrz marki Altax, który z powodzeniem może być stosowany jako lakier do mebli dziecięcych. Preparat nie żółknie i nie ciemnieje, dzięki czemu drewno zachowuje swój naturalny kolor na długie lata. Lakierowane meble dla dzieci są odporne na zadrapania i zarysowania – przetrwają wiele dziecięcych pomysłów i zabaw. Lakier do mebli bezpieczny dla dzieci szybko schnie, ma delikatny zapach, a aplikowanie produktu jest szybkie i przyjemne.

Malowanie łóżeczka dziecięcego zazwyczaj wymaga nieco więcej precyzji, niż malowanie innych mebli dziecięcych, ze względu na dużą ilość elementów, takich jak szczebelki. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czym pomalować łóżeczko dla niemowlaka? Ważne są nie tylko ładne kolory farb, ale przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych. Do odnawiania łóżeczka warto wybrać emalie, np. Altax Szybkoschnącą Emalię. Preparat ma bardzo dobre krycie i łagodny zapach. Malowanie łóżeczka dla dziecka emalią marki Altax jest łatwe i szybkie, a drugą warstwę produktu można nakładać już po godzinie od aplikacji pierwszej. Nietoksyczne farby do drewna są bezpieczne dla dzieci.

Udostępnij