produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Drzwi drewniane


Drzwi wewnętrzne są jednym z najczęściej używanych elementów każdego domu.
Codziennie są wielokrotnie otwierane oraz zamykane, przez co wyjątkowo narażone na zniszczenia.
Warto zadbać, by zawsze świetnie się prezentowały.
Najprościej zrobić to z produktami Altax.

Kiedy drzwi zaczynają przejawiać oznaki zniszczenia związanego z normalnym użytkowaniem często myślimy o ich wymianie na nowe. Okazuje się, że samodzielna renowacja z Altaxem, to nic trudnego! I co ważne – odnowienie może przynieść zaskakujące rezultaty pozytywnie wpływające na wygląd całego domu.

 

Jak dbać o drzwi drewniane?

Przy renowacji doskonałym wyborem będzie Altax Szybkoschnący Lakier do wnętrz, który szybko schnie i ma delikatny zapach i zachowuje rysunek drewna. Natomiast jeżeli myślimy o zmianie koloru drzwi to najlepiej sprawdzi się Lakierobejca szybkoschnąca (zachowa rysunek drewna i nada mu kolor) lub Emalia Szybkoschnąca (która zakryje rysunek drewna i nada mu kryjący kolor). Szybko, łatwo i po kłopocie!

Ochrona-w-srodku_drzwi-drewniane-txt

Do poczytania

Przekonaj się jak łatwo dbać o drewno zarówno w Twoim domu, jak i w miejscach wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak odświeżyć futrynę?
Jak odnowić drzwi w domu?

Masz wątpliwości?

Czy Emalię Szybkoschnącą można użyć na zewnątrz?
+ -

Altax Emalia Szybkoschnąca jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Na zewnątrz najlepiej użyć Altaxu Emalii Supertrwałej.

Jakiego pędzla użyć do nakładania produktów Altax?
+ -

Do produktów na bazie benzyny należy użyć naturalnych pędzli do produktów rozpuszczalnikowych, a do produktów wodnych należy użyć pędzli syntetycznych. Pamiętajmy, że im lepsza jakość pędzla, tym łatwiejsze malowanie i ładniejszy efekt końcowy.