TRWAŁA
SATYSFAKCJA
produkt dodany do porównywarki
produkt jest już w porównywarce
produkt został dodany do listy
produkt jest już na liście

Impregnacja płotków lamelowych


 

Żyjąc w ciągłym biegu, coraz bardziej doceniamy ciszę i spokój, jakie oferuje własny ogród. Daje on możliwość wyciszenia się, zrelaksowania i spędzenia czasu na świeżym powietrzu z dala od tłumów. Tym bardziej cenimy prywatność i sposobność odizolowania się od innych ludzi. W tym celu korzystamy z drzew lub płotów, które chronią przed wzrokiem sąsiadów.

Dużą popularnością cieszą się płoty lamelowe, które są łatwe w montażu i estetycznie wyglądają. W tym artykule dowiesz się, jak ważna jest impregnacja ogrodzenia lamelowego. Dzięki temu odpowiednio o nie zadbasz i będziesz cieszył się nim dłużej.

Płot lamelowy impregnacja

Drewno jest powszechnie wykorzystywanym materiałem i nikogo nie zdziwi fakt, że należy o nie odpowiednio dbać. Tylko wtedy będzie spełniało swoją funkcję i pięknie się reprezentowało. Płot ogrodowy lamelowy również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Po dokonaniu zakupu należy go zabezpieczyć przed czynnikami atmosferycznymi. Cały proces rozpocznij od przygotowania powierzchni. Musi być ona sucha i czysta.

Dbając o ogrodzenie lamelowe impregnowanie to podstawowa czynność, którą powinieneś wykonać. Jeśli korzystasz z surowego drewna, należy najpierw nałożyć zabezpieczający impregnat gruntujący. Następnie nanieś obfitą warstwę Impregnatu Jedna Warstwa Altax. Wcieraj go pędzlem.

Płotki lamelowe impregnacja

Pamiętaj, że proces impregnowania drewna powinien odbywać się, gdy temperatura na zewnątrz wynosi między 10 a 25 stopni Celsjusza.

Jeśli chcesz zabezpieczyć panel lamelowy, impregnacja będzie czystą przyjemnością. Wystarczy, że użyjesz Impregnatu Jedna Warstwa Altax, który chroni przed czynnikami atmosferycznymi aż do 4 lat. Jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki żelowej konsystencji nie kapie oraz szybko schnie. Jest on dostępny aż w jedenastu kolorach, dzięki czemu nawet jeśli chcesz się wyróżnić i zabezpieczyć na przykład płot lamelowy na balkonie, impregancja będzie znakomitym sposobem na urozmaicenie wyglądu twojej strefy wypoczynkowej.

Udostępnij