O FIRMIE

Altax to marka, która powstała ponad 30 lat temu z miłości do drewna. Specjalizujemy się w środkach do ochrony i dekoracji drewna, a także farbach ogrodowych i renowacyjnych. Cały czas pracujemy nad naszym portfolio, poszerzając je o nowe kategorie produktów. Z szerokiego asortymentu korzystają zarówno klienci indywidualni jak i specjaliści, którzy cenią sobie rozwiązania gwarantujące trwałość i ochronę na lata. Produkty marki Altax powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w Brodziszewie pod Poznaniem.

W 2009 roku marka Altax stała się częścią firmy Sherwin-Williams, która jest liderem branży farbiarskiej na skalę globalną. Jako Sherwin-Williams mamy ponad 150 lat doświadczenia w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dla gospodarstw domowych, przemysłu stoczniowego, architektury drogowej, infrastruktury użyteczności publicznej i przemysłu lotniczego. Ponad 100-letnią tradycję łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym podejściem do biznesu.

Obecnie Sherwin-Williams prowadzi działalność w 120 krajach na 6 kontynentach. Międzynarodowy zasięg działalności pozwala nam na korzystanie z know-how oddziałów z innych krajów oraz na wymianę doświadczeń. Dzięki temu nasze produkty tworzone są według najwyższych standardów, a nad ich recepturą czuwają specjaliści z laboratoriów badawczo-rozwojowych na całym świecie.

W Sherwin-Williams pracuje łącznie ponad 60 tys. pracowników. To oni są twórcami sukcesów firmy, dlatego dbamy o to, aby pracowali w bezpiecznych warunkach, mogli rozwijać swoje kompetencje, oraz żeby byli nagradzani i doceniani za swoje osiągnięcia. Różnimy się między sobą, ale przyświecają nam wspólne cele i idee, a do nowych zadań podchodzimy z energią i zaangażowaniem.

Znasz takie ikony USA jak most Golden Gate, słynny napis Hollywood czy Statuę Wolności w Nowym Yorku? Każdą z nich zabezpieczono naszymi produktami – produktami Sherwin-Williams.