Altax - Mistrzostwo w Twoim wykonaniu

W 2009 roku Przedsiębiorstwo Altax stało się częścią światowego lidera, firmy Sherwin–Williams. Sherwin–Williams to 150 lat tradycji w produkcji farb i lakierów. Podstawę kultury organizacyjnej oraz codziennych działań stanowią wartości:

uczciwość, ludzie, usługi, jakość oraz innowacyjność.

Altax to marka z trzydziestoletnią tradycją na rynku polskim, specjalizująca się w ochronie i dekoracji drewna, która sukcesywnie rozszerza swoje portfolio (m.in. o produkty do metalu, betonu, czy tynku). Szeroka gama nowoczesnych produktów skierowana jest do klientów oraz specjalistów, którzy cenią rozwiązania profesjonalne i zarazem łatwe w zastosowaniu, gwarantujące ochronę i trwałość na wiele lat.

Nasze produkty tworzone są zawsze według najwyższych standardów, a nad recepturą każdego z nich czuwają specjaliści z laboratoriów badawczo-rozwojowych grupy Sherwin-Williams. Wszystko po to, by mieć pewność, że oferta dopasowana jest do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Dzięki systematycznemu wprowadzaniu innowacyjnych produktów, marka Altax wyznacza trendy rynkowe. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, a produkty, dzięki naszej filozofii tworzenia pomagają zaoszczędzić czas i ułatwić pracę. Równocześnie dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć rozwiązania najwyższej jakości.

Misją marki Altax jest poprowadzenie użytkownika końcowego przez każdy projekt, od zrozumienia i zdefiniowania swoich potrzeb, poprzez znalezienie właściwego rozwiązania, do uzyskania doskonałego efektu końcowego. Nasz dział obsługi klienta oraz doradcy techniczni są zawsze do Państwa dyspozycji.

 

Od 1 grudnia 2016 roku Przedsiębiorstwo Altax zmieniło nazwę firmy na Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o., zachowując równocześnie markę Altax oraz wszystkie produkty z jej asortymentu.